Hakkımızda

Ebruli Finans;

Sektörde öncü, yenilikçi yaklaşım ve ürünleriyle, müşterilerimize hızlı, güvenilir ve etik ilkelere bağlı finansal çözümler sunuyoruz.
Çekinizi Nakite Döndürüyoruz…

Şirketimiz, yurt içi ticari işlemler ve ithalat, ihracat işlemleri ile ilgili her çeşit faturalı alacakları almak, satmak, dış ticaret ve kambiyo mevzuatı hükümlerine uygun olarak finans faaliyetlerini yapmak ve ana iştigal konusu ile ilgili olmak ve finans mevzuatına uygun olmak kaydıyla ana sözleşmesinin amaç ve konu başlığı altında toplanan diğer finans faaliyetlerini, vizyonuna, misyonuna ve değerlerine sadık kalarak yürütmektedir.

Faktoring İşlemlerinizi Gerçekleştiriyoruz...

Mal ve hizmet ticareti yapan işletme vadeli alacakları için şirketimize başvurur. Gerekli evrakların gönderilmesi ve bu evrakların şirketimiz tarafından incelemesinin ardından işletmeye alacakları karşılığında teklif yapılır. Teklifin kabulü sonrasında taraflar arasında faktoring sözleşmesi imzalanır. Satıcı malları müşterisine gönderir ve malların faturası şirketimize temlik edilir. Şirketimiz bu temliğe karşılık ödemeyi yapar ve vadesi geldiğinde fatura tutarını satıcının müşterisinden tahsil eder.

GÜCÜMÜZ NERDEN GELİYOR

Güçlü mali yapımız, deneyimli kadromuzla küçük ve orta ölçekli işletmelerin faturalı ve vadeli alacaklarına özel finansman çözümleri sunuyor, uzun vadeli işbirlikleri hedefliyoruz.